В Amazon знімуть серіал за мотивом “Володаря перснів”

0
2325

В американській компанії Amazon отримали право на зйомку серіалу за мотивами “Володаря перснів”. В основу історії покладуть сюжет, що передує першій частині трилогії “Хранителям перснів”. Про це повідомило видання BBC Україна.

В Amazon озвучили плани відзняти кілька серій і спін-оф, тобто епізод, в якому дійовими особами є персонажі, що фігурували у першій частині трилогії. Водночас корпорація ще не назвала дату виходу серіалу, а також акторів, які там зніматимуться. Як зазначають у виданні Deadline, бюджет серіалу може становити $150 млн. за один сезон.

Сценарист Amazon, Шерон Тал Югадо каже, що фанатів чекає “нова епічна подорож до Середзем’я”. “Володар перснів” – це феномен культури, який захопив увагу поколінь шанувальників за допомогою літератури та великого екрану”, – додає вона.

Фанати відомої саги висловили неоднозначну реакцію на новину. Знайшлися і прихильники, і противники майбутнього серіалу.

Як відомо, екранізація твору Толкіна від Пітера Джексона отримала 17 нагород Оскар і заробила майже $6 млрд. на касових зборах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ