Український стартап з онлайн-оренди житла за три місяці зібрав $30 млн

0
2288

Онлайн-платформа із довгострокової оренди житла Rentberry зібрала $30 млн інвестицій усього за три місяці. Старт продажу токенів компанія розпочала 5 грудня, через декілька годин була досягнута перша мета – $3 млн, а вже 28 лютого Rentberry зібрав удесятеро більшу суму. Про це йдеться в Ain.ua.

CEO стартапу Олексій Любинський зазначив, що в кампанії загалом взяло участь понад 17,5 тис. учасників зі 136 країн світу. Він вважає, що успішному продажу токенів сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років. Також допомогли інвестиції від великих венчурних фондів у розмірі $4 млн та публікацій в провідних ЗМІ (The Wall Street Journal, BBC, NBC, HuffingtonPost та інші).

Любинський додав, що випущені токени BERRY стануть платіжним засобом в рамках платформи, а зібрані кошти команда планує вкласти в розширення функцій і вихід на ринки нерухомості інших країн.

Нагадаємо, що Rentberry — це український стартап, який працює на ринку нерухомості у США. Наразі на платформі зареєстровано 120 тис. користувачів і 224 тис. квартир/об’єктів по всій території Америки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ