Український стартап переміг вогнемети Ілона Маска у номінації “Найдивніший продукт року”

0
2304

Український проект Petcube Bites для дистанційної взаємодії між домашнім улюбленцем та господарем виборов премію Golden Kitty Awards у номінації “Найдивніший продукт року”. Таким чином Petcube обігнав дворазового переможця цієї номінації Ілона Маска із його вогнеметов від компанії The Boring Company. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії.

Окрім Petcube Bites на премію Golden Kitty Awards було номіновано ще сім українських розробок, серед яких гарнітура Hushme, додаток для порівняння дизайну Flawless App, онлайн-інструмент для створення графічного контенту Crello та клавіатура з перевіркою правопису для iOS Grammarly Keyboard. Однак, окрім Petcube Bites, перемоги удостоїлися такі два українських продукти, як юридичний бот PatentBot (“Бот року”) та сервіс Settap для підписки на мобільні додатки для iOS (“Кращий споживчий продукт”).

Гаджетом року став iPhone X, залишивши на другому місці Google Pixel 2, а на третьому ще одну розробку Apple – iMac Pro. Проривом року назвали месенджер Telegram.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ