Український лоукост запрацює з квітня 2018 року – Омелян

0
2150

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував створення української авіакомпанії SkyUp, яка буде здійснювати бюджетні авіаперевезення по внутрішніх та міжнародних рейсах. При цьому авіакомпанія працюватиме на 100% українському капіталі.

Про це він повідомив на прес-конференції, йдеться на офіційному сайті Мінінфраструктури.

У планах авіакомпанії на перший рік роботи – виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.

“Йдеться не тільки про розвиток авіаіндустрії, додаткові надходження в бюджет, відродження регіональних аеропортів. Важливо, що віднині українці матимуть більше можливостей, аби відкривати для себе світ”, – наголосив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Поява SkyUp відкриє нові можливості для подорожей українців, надавши їм широку географію польотної мережі та доступні ціни на регулярні перевезення. Також наша бізнес-модель чартерних перевезень передбачає відкриту та взаємовигідну співпрацю зі всіма представниками туристичного ринку. Наша місія – зробити подорожі доступними більшості українців, забезпечивши при цьому високий рівень сервісу та інновацій!” – зазначив засновник проекту SkyUp Юрій Альба.

Чартерні перевезення в 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Внутрішні українські регулярні рейси запустять наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ