Согодні, з 2 і до 10 вересня у Франції в рамках щорічного заходу Paris Design Week відкриють українську виставку “Польоти уві сні і наяву”. Це буде вперше, коли українські дизайнери та хужники будуть представляти свої роботи для паризкої публіки та глядачів з усього світу.
Про це на своїй сторінці повідомила перший секретар з питань культури посольства України у Франції.
“Ура! українські дизайнери вперше за всю нашу історію братимуть офіційну участь у PARIS DESIGN WEEK!
Всьо, як ми любимо: фішечки, круті меблі, декор – ідейне і няшне, смарт юкрейніан, коротше)”
Польоти уві сні і наяву це спільна робота дизайнерів, архітекторів, керамістів та художників з України.
Як зазначають автори: “Людина завжди прагне зрозуміти невідоме, відчути свободу. Наші фантазії і мрії надихнули нас на науково-технічний прогрес. Ми побачили Землю з висоти пташиного польоту, ми дізналися про існування інших планет, але ми не зупиняємося на цьому. Людина, тимчасово обмежується новими технологіями, але людська фантазія не має меж, намагаючись втілити нові технології в реальність. Мрії, фантазії, уява і реальність стали основою для цієї мультимедійної виставки. Хоча польоти душі і фантазії все ще немислимі, ми сподіваємося, що завдяки роботі дизайнерів і українських художників ви відчуваєте свободу польоту і мрію в реальність
“Кожен дизайнер представить свої персональні роботи, а також ми продемонструємо кілька цікавих спільних проектів, народження яких можна буде спостерігати безпосередньо на виставці”, – говорить одна з кураторів проекту Ольга Богданова.
У проекті “Польоти уві сні і наяву” покажуть роботи Сергія Готвянского, Дмитра Аллілуєва і Анни Абдураїмовим, Маші Реви і Ignacio De Juan-Creix Umbert, Катерини Соколової, Євгенія Литвиненка, Ольги Радіонової та інших.
За словами Ірени Карпи, Україна не виділила коштів на реалізацію цієї виставки: участь українців у Paris Design Week профінансував фонд культурної дипломатії UART. Також Ірена додала: «Я хочу, щоб ми довели, що здатні пропонувати ідеї – оригінальні, ні з чого не здерті та професійно втілені, адже в сучасному світі продається лише ідея».