Україна посіла 50 місце у рейтингу інноваційних країн

0
2474

У рейтингу інноваційних країн Україна цього року зайняла 50-те місце зі 127. За 2017 рік інвестиції у стартапи складали майже $90 млн.

Про це повідомило агентство РБК-Україна із посиланням на доповідь Мінекономрозвитку Михайла Тітарчука під час прес-конференції “2-й Міжнародний форум Innovation Market – технології майбутнього сьогодні”.

Минулого року показник інноваційності України привів нас до 56 місця у рейтингу The Global Innovation Index. Індекс інновацій у нас зріс із 35,7 до 37,6.1

“За останні два роки Україна зробила багато в сфері інновацій. Близько 5000 компаній в світі – українські IT-компанії. Українці – одні з кращих інженерів. Крім того, Україна в цьому році зайняла 50 місце в рейтингу інноваційних країн світу”, – каже Тітарчук.

Також він додав, що за останній рік у 2 тисячі українських стартапів проінвестували близько $88 млн. Загальну сума вкладень за останніх п’ять років – понад $400 млн.

Як відомо, у вересні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у 2018 році в Україні можуть створити фонд для підтримки стартапів.

А у листопаді міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе заявив, що вже у 2019 році Україна може потрапити до топ-20 країн у рейтингу Doing Business. Сьогодні Україна знаходиться на 76 місці зі 190, межуючи з Киргизстаном та Бутаном.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ