Україна піднялася в рейтингу кращих країн світу

0
2319

Минулого року Україна займала 73 місце із 80 країн. У 2018 ми покращили свої позиції і посіли 69 сходинку у рейтингу найкращих країн світу. Про це йдеться на сайті  US News & World Report.

Перше місце у рейтингу найкращих країн світу вже традиційно займає Швейцарія. ВВП країни складає $659,8 млрд., у рейтингу “найозелененіших” Швейцарія займає друге місце, а у списку найкращих країн для розміщення корпоративних штаб-квартир – першу позицію.

Друге та третє місце у рейтингу найкращих країн світу займає Канада та Німеччина відповідно. Варто зазначити, що якщо позиція Канади із 2017 року залишилася незмінною, то Німеччина піднялася на одну сходинку, порівняно з минулим роком.

До десятки найкращих країн у 2018 році також входять Великобританія, яка і помінялася місцями з Німеччиною цього року, Японія, Австралія, Швеція, США, Франція та Нідерланди. Росія у рейтингу займає 26 місце (минулого року країна посідала 27 позицію).

Сусідами України стала Йорданія (68 місце) та Казахстан (71 місце). А ось до трійки країн, що пасуть задніх у списку, увійшли Сербія, Ангола та Алжир.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ