Uber хоче пересадити клієнтів на велосипеди

0
2346

Американська компанія Uber Technologies Inc., яка надає послуги таксі, купила компанію Jump із прокату велосипедів. На думку керівництва Uber, розширений вибір транспорту дасть клієнтам змогу якнайшвидше і якнайдешевше дістатися до потрібного місця. Про це повідомляє видання TechCrunch.

“Ми хочемо надавати різні види транспорту, щоб користувач міг обрати найшвидший або найдешевший спосіб дістатися до потрібного місця, чи то на автомобілі Uber, велосипеді, метро чи ще чомусь”, – заявив голова компанії Дара Хосровшахі.

Як повідомляється, світовий ринок велопрокату щороку зростає приблизно на 20%. Очікується, що до 2020 року його оборот становитиме від 3,6 млрд до 5,3 млрд євро.

“Uber зацікавився цим сектором не тільки через його швидке зростання, але і тому, що компанія готується до того моменту в майбутньому, коли люди перестануть купувати автомобілі”, – вважає професор бізнес-школи Астонського університету Девід Бейлі.

“Скоро з’являться безпілотні автомобілі, і в майбутньому, якщо ви живете в місті, у вас не буде потреби купувати машину. Можливо, ви захочете поїхати кудись на таксі Uber, а решту шляху до потрібного вам місця проїхати на велосипеді. Мова йде про поїздки зі зміною виду транспорту”, – каже він.

Нагадаємо, що Uber вже раніше співпрацював із компанією Jump у Сан-Франциско. після придбання сервісу з прокату велосипедів (звичайних і електричних) за $200 млн., Uber Technologies Inc. заявила про свій намір розповсюдити прокат електровелосипедів по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ