Uber буде використовувати безпілотний транспорт уже у 2019 році

0
2341

Вже через півтора роки компанія Uber хоче використовувати безпілотні автомобілі для перевезення своїх пасажирів. Про це повідомило видання Futurism із посиланням на  CEO компанії Дара Хосровшахі (Dara Khosrowshahi).

Перехід на безпілотні автомобілі є довготерміновою ціллю Uber по заміні водіїв на автономний транспорт. Однак очільник компанії зазначає, що ця справа потребує багато часу та зусиль.

Так, спершу частка безпілотних перевезень складатиме не більше 5% від наданих послуг компанії. Ці перевезення проводитимуться загалом у межах одного міста. Згодом, із розвитком технологій компанія планує розширити територію використання безпілотного таксі.

Зазначається, що клієнти компанії матимуть можливість самі обирати, хто їх везтиме: безпілотний автомобіль чи водій. Однак Uber матиме право самостійно заміняти автономний транспорт на таксі з водієм, якщо цього вимагатимуть погодні умови.

Нагадаємо, що Uber розпочав випробовування безпілотного транспорту ще у 2016 році. У минулому році компанія розширила випробовування у Каліфорнії. Керівництво компанії заявило, що вже через 10-15 років Uber зможе повністю обслуговувати більшість міст безпілотним транспортом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ