У Запоріжжі до Хортиці можна буде доїхати ретро-потягом

0
2224

Укрзалізниця представила проект екскурсій на ретро-потягах до історико-культурного комплексу “Запорізька Січ”, розташованого на острові Хортиця. Про це повідомило видання “Индустриалка”.

Проект презентував начальник відділу історичної спадщини залізниць України Владислав Плахотнюк на туристичному бізнес-форумі у Запоріжжі. Його ідея передбачає створення нового музею на станції “Запоріжжя-2”, а також екскурсійні подорожі на старовинних паровозах.

“У всьому світі ретро-туризм набирає обертів. Люди готові їхати у віддалені міста і навіть країни, щоб подивитися на старовинні паровози, покататися на цих машинах і в такий спосіб долучитися до історії, – розповідає Плахотнюк. –  Цьогоріч ми вже організували такий тур в Карпатах. Туристи були просто в захваті від ретро-техніки і станцій, на яких нічого не змінювалося вже близько сімдесяти років. Такі тури можна організовувати і в Запоріжжі, впевнений, що вони стануть успішними, адже історичний туризм зараз в тренді”.

Як зазначає Плахотнюк, проект – це не “традиційний музей”, яких в Україні багато. На його думку, проект стане справжнім культурним центром у Запоріжжі. Крім експонатів у музеї буде розташоване кафе для сімейного відпочинку, а також проводитимуться різноманітні заходи, конференції та презентації.

Новий проект передбачає туристичну поїздку у ретро-потязі за маршрутом “Запоріжжя-2 – Запорізька Січ”, а також відвідування нового музею.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ