У столичному Гідропарку планують побудувати парк атракціонів “Діснейленд”

0
2710

Про це розповів радник столичного мера Дмитро Білоцерківець, передають Вести.

Столична влада дала зелене світло та анонсувала будівництво масштабного проекту парку розваг Європарк. Посадовці пообіцяли, що будівниицтво розпочнеться вже в 2017 році, план та проектвання у стані розробки. На це вже виділено 8 мільйонів грн з міського бюджету.
41264_1349293390_s744x522

Як повідомляється, проект буде будуватися за стадартом одноіменного парку в містечку Руст, Німеччина. На жаль, за словами Дмитра Білоцерківця, українскі бізнесмени не зацікавлені інвестувати в щойноанонсований проект. Натомість, скоріше за все, свої гроші в проект вкладуть інвестори з Німеччини, завдяки відомому імені столичного мера – Віталія Кличко.

Очікується, що майбутній парк розваг буде мати схожу концепцію зі своїм німецьким побратимом. Як можна здогадатися із назви, парк уособлює в собі європейску тематику, відображаючи в атракціонах та розвагах різні культури країн європейського континенту на 11 різних зонах. Представлені такі країни як: Німеччина, Велика Британія, Скандинавські країни, Росія, Франція, Греція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Португалія и Італія.

Evropa-park-Germaniya

Особливість Європарку, як, втім, і Діснейленду, що його розташування майже на 2000 га під Парижем, – великій території, де присутня вода, тематичні зони і мережа готелів, так як відвідувачі туди приїжджають з усього світу. Природні умови Гідропарку площею 365 га їм повністю відповідають. Правда, готелів і іншого капбудівництва на його території немає, так як це заборонено нашими законами для рекреаційної зони.

Але, як зазначив радник міського голови, він допускає будівництво готелів у близькій доступності в районі Микільськї Слобідки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ