У США кажуть, що хакери можуть керувати дітьми через інтерактивні іграшки

0
2797

Американська компанія із захисту прав споживачів Which? закликає низку виробників інтерактивних іграшок призупинити своє виробництво через низьку кібербезпеку продукції. Компанія заявила, що низький рівень безпеки Bluetooth та Wi-Fi з’єднань робить іграшку доступною для хакерських маніпуляцій. Відповідно, будь-хто може отримати доступ до вашої дитини.

Про це повідомило агентство Reuters із посиланням на офіційний сайт компанії Which?.

Як зазначают у Which?, відсутність перевірки у системі з’єднання автоматично означає, що хакери можуть взяти під контроль будь-який пристрій на доступній відстані і надсилати повідомлення чи керувати іграшкою.

“Інтерактивні іграшки, які працюють через Bluetooth, Wi-Fi чи мобільні додатки можуть здаватися ідеальним подарунком для дитини на Різдво. Однак ми дослідили, що без додаткових безпекових налаштувань ці іграшки можуть становити загрозу для дитини”, – розповідають у Which?.

Серед переліку іграшок із вразливою безпекою, компанія назвала Furby Connect, i-QUE robot, Cloudpets та Toy-Fi Teddy. У свою чергу виробники іграшок заявляють, що до ниж жодного разу не надходила скарга про хакерське втручання у роботу іграшки.

“Можливо, це недбалість із боку виробника або бажання заощадити на виробничих витратах, наслідки ті самі, – кажуть у Which?. – Просто виробити цю іграшку недостатньо. Але ще більш неприйнятно продавати цю іграшку роздрібним торговцям, знаючи, що вона може становити небезпеку для дитини”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ