У Швеції побудують 16-поверхову теплицю-хмарочос

0
2415

Міжнародна організація Plantagon запустила проект будівництва хмарочоса із внутрішньою плантацією. За прогнозами, щороку в ній можна буде вирощувати близько 550 тонн овочів, що зможуть прогодувати 5,500 людей. Про це повідомило видання BusinessInsider.

У повідомленні йдеться про те, що шведські компанії уже зацікавилися розміщенням своїх офісів у будівлі. Організатором проекту є міжнародна організація Plantagon, яка займається розвитком агрокультури у містах. Керівники проекту планують, що передню частину будівлі віддадуть для плантації, а задню – для офісів, які займуть дві третини споруди.

Для вирощування зернових культур будуть використовувати природне світло, а також штучне освітлення LED-ламп. Для зниження витрат на вирощування велику частину усіх процесів перекладуть на роботів.

Як зазначають у повідомленні, така ферма значно менше використовує воду та землю у порівнянні із традиційними плантаціями. Прогнозують, що будівля дозволить зберегти 13 млн галонів води та не допустить викиду в атмосферу близько 1,100 тонн вуглекислого газу щорічно.

Щодо внутрішнього оформлення приміщень, то у будівлі обіцяють побудувати переговорні кімнати із видом на плантацію, їдальню, інші громадські місця і навіть магазинчик із вирощеною продукцією. Plantagon заявив, що місцеві ресторани та роздрібні торговці зможуть закуповувати овочі просто звідти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ