У розвиток 4G буде вкладено не менше 20 млрд. грн – Петро Порошенко

0
2267
На фото: Петро Порошенко (зліва) та Петро Чернишов, очільник компанії Kyivstar (справа). Джерело: president.gov.ua.

Під час вручення ліцензій на використання радіочастотних ресурсів України президент Петро Порошенко висловив думку, до вже до кінця 2018 року в абсолютній більшості обласних центрів України провідні мобільні оператори запустять 4G зв’язок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

У результаті проведення торгів на частоти у діапазоні 1800 МГц до бюджету країни було залучено більше двох мільярдів додаткових коштів. Ще 26 мільярдів гривень було вкладено інвесторами в економіку України для того, щоб надати українцям якісний зв’язок.

«26 мільярдів гривень, які були вкладені для розвитку зв’язку третього покоління, не менше 20-ти мільярдів буде вкладено в економіку України для розвитку зв’язку четвертого покоління. Друзі мої, ці цифри вражають. Ці цифри є елементом, ключовою характеристикою нашої співпраці, віри інвесторів в Україну і покращення інвестиційного клімату», – резюмував Президент.

За його словами, запровадження 4G зв’язку також означає і можливість запровадження системи «розумне місто»: розумне управляння вуличним освітленням, ефективна система громадського транспорту, облік, GPS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ