Молода спін-офф компанія Innomdle Lab розробила нову модель універсального “розумного” ремінця для годинника. Його унікальність полягає в тому, що він перетворює палець людини, що розмовляє, на телефонну трубку.

Все, що потрібно зробити – натиснути кнопку на браслеті і щільно притиснути кінчик пальця руки, на яку він надітий, до вуха. До речі, іноді ми чинимо так само, щоб закрити друге вухо під час телефонної розмови в галасливій обстановці. Жест, знайомий багатьом.

Пристрій отримує голосовий сигнал з динаміка телефону через Bluetooth. Далі браслет трансформує його в вібрацію, яка передається буквально по тілу людини, а саме від зап’ястя до кінчика пальця. При піднесенні пальця до вуха у ньому створюється посилений звук. Мікрофон вмонтований в браслет.

Важливо, що ніякої шкоди здоров’ю господаря обладнання процес передачі сигналу в вухо не приносить. Є ще один приємний момент – палець не просто передає сигнал, але ще й блокує фоновий шум.

На відміну від деяких попередніх моделей і прототипів аналогічного пристрою, новий браслет може бути як самостійним аксесуаром, так і аксесуаром для годинника, причому не тільки “розумного”, але й самого звичайного. Пристрій сумісний з продуктами Samsung, Apple, Pebble та іншими. Крім цього, браслет може взяти на себе обов’язки фітнес-трекера, працюючи в парі зі спеціальним додатком.

Виробники заявляють, що в режимі розмови заряду акумулятора “розумного” браслета вистачить на чотири години, а в режимі очікування – на сім днів. Повна зарядка здійснюється за одну годину через звичайний роз’єм microUSB.

Проект отримав назву SGNL і на даний час його творці проводять кампанію на сайті Kickstarter для збору грошей на виведення пристрою на ринок переносної електроніки. Його приблизна ціна складе для обмеженої ранньої серії $ 129; для подальшої необмеженої – $ 139.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ