У Китаї відкрився міст, поверхня якого виготовлена з прозорого скла

0
2851

У Китаї відкрили для відвідувачів найвищий і найдовший в світі міст зі скляним дном. Його відкрили в мальовничих горах Чжанцзяцзе, що знаходяться на південному сході Китаю. Саме там знайшли натхнення автори фільму для американського блокбастера Avatar.

Його розміри – 430 метрів в довжину та 6 метрів в ширину. Підвішений над землею на висоті 300 метрів, міст з’єднує ущелини між двома гірськими кручами парком Чжанцзяцзе та центральноїю провінцією Хунань, у Китаї.

4000 (1)

 

Новий міст виготовлений з 99 панелей прозорого скла та витримує до 800 чоловік одночасно. Чжанцзяцзе – популярний туристичний напрям, тому влада китайської провінції очікує великий наплив туристів у найближчі роки.

5184

Після тривожного інциденту зі скляним мостом на горі Юнтай на півночі провінції Хенань в 2015 році, влада в Чжанцзяцзе прагнула продемонструвати безпечність конструкції. Тому чиновники організували ряд медіа-подій, в тому числі запропонували людям спробувати розбити скляні панелі мосту кувалдою, а інший де вони запросили водія проїхати на машині по ньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ