У Канаді запропонували скасувати візи для українців

0
2228

Пропозиція стосується запровадження безвізового режиму з Україною, а також відновлення програм молодіжної мобільності. Такі нововведення у міжнародних відносинах із Україною, на думку депутатів,  дозволять “ще більше покращити співпрацю між Канадою та Україною у галузі економіки та культури”.

Про це повідомив Укрінформ із посиланням на звіт Постійного комітету Канади із питань оборони “Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту”.

“Рекомендуємо уряду Канади оголосити про план із надання українцям права без віз подорожувати до Канади, а також відновити дію угоди про мобільність молоді із Україною, що дозволить кваліфікованим українцям отримувати дозвіл на перебування та роботу у Канаді терміном до одного року”, – йдеться у звіті.

Як відомо, восени 2010 року канадський прем’єр-міністр Стівен Гарпер підписав Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном та урядом Канади стосовно молодіжних обмінів. Документ передбачав спрощений режим для взаємних подорожей молоді обох країн з метою навчання і працевлаштування. Однак, через кілька років дія Меморандуму була призупинена і досі не відновлена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ