У Канаді винайшли лінзи, які вберігають від катаракти

0
2284

За даними Міжнародної організації охорони здоров’я 285 мільйонів людей у всьому світі мають проблеми із зором. Третина з них має або ризикує мати катаракту – помутніння кришталика ока. Технологічна компанія Ocumetics розробила спеціальні лінзи, які можуть попередити цю проблему. Про це повідомляє видання Futurism.

Як зазначається у повідомленні, більшість операцій на катаракті, які проводять у країнах, що розвиваються, у подальшому призводять до сліпоти. За допомогою лінзи від Ocumetics, після 8-хвилинної операції людина не тільки позбудеться загрози катаракти, а й отримає 300% зір.

Особливістю цих лінз є те, що вони раз і назавжди вбудовуються в око, через що людина потім не має потреби постійно одягати лінзи чи носити окуляри.

“Ці лінзи можуть виглядати як якась казка або фантастична мрія, але це не так. Це результат багаторічної роботи і чималого фінансування, – йдеться у повідомленні. – Ми реалізували наш проект аж після десяти років, а на їхню розробку пішло майже $3 млн”.

Керівництво компанії заявило, що Ocumetics випустить свої лінзи у продаж вже із березня 2018 року, однак орієнтовану вартість “нових очей” ще не назвали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ