У Давосі розкажуть про можливості українського агробізнесу

0
2051

23 січня у Давосі (Швейцарія) представники українського агросектору проведуть дискусійну панель “Як технології та інновації змінюють український агробізнес”. Захід відбудеться в рамках 48-ої зустрічі Всесвітнього економічного форуму з метою залучити увагу світових гравців до України та представити можливості українського агробізнесу.

Про це повідомили одні із учасників майбутньої панелі – український проект із розвитку інновацій AgroHub.

“За результатами 2017 року український агросектор утримав лідируючі позиції з експорту продуктів та послуг з обсягом понад $17 млрд. Але ми всі усвідомлюємо, що йдеться про сировину. Саме тому інвестиції в агроінновації є вкрай важливими і необхідними, бо дозволять надавати хайтек-послуг всьому світу, і лише agritech експорт сягне понад $5 млрд. вже у найближчі 5-7 років”, – каже один зі спікерів дискусійної панелі, Генеральний директор агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса.

Як зазначається у повідомленні, спікерами дискусії також виступлять засновник та голова правління компанії “Миронівський хлібопродукт” Юрій Косюк, засновниця та керівниця проекту AgroHub Юлія Порошенко, а також керівник компанії Bayer Digital Farming Тобіас Менн та засновник Horsch Machines Майкл Хорш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ