Туреччина випустить 38 тисяч злочинців з в’язниць для звільнення місць заколотникам

0
2300

Влада Туреччини  заявила про наміри провести широкую амністію у зв’язку з великою кількістю затриманих після неуспішного державного заколоту. Про це повідомляє Associated Press.

Держслужбовці повідомили, що пенітенціарна служба Туреччии не в змозі розмістити усіх учасників невдалого заколоту проти влади, які були затримані після серії масових арештів у Турції. Тому влада країни вирішила дати амністію 38 тисячам ув’язненим, щоб звільнити місця для ув’язнення організаторів та участників провального заколоту.

Фото Reuters
Фото Reuters

Поки що невідомо до яких статей підходить запланована амністія, але точно відомо, що вона буде застосована лише до тих ув’язнених, яким залишилось покарання не більше 2 років та які не вчиняли тяжких злочинів та державної зради.

Спроба державного перевороту в Туреччині відбулася вночі з 15 по 16 липня. В ході спецоперацій лояльним до Ердогану військовим вдалося взяти контроль. В результаті зіткнень в Стамбулі і Анкарі загинуло 265 осіб. Незабаром в рядах турецької армії і держструктурах почалися масові чистки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ