Три українські мурали увійшли до списку кращих світових стінописів 2017 року

0
2185
Kraser, Київ, Україна.

До списку найкращих вуличних картин увійшли два київські мурали та один харківський. Про це повідомили на мистецькому порталі I support street art.

Зазначається, що автором одного із київських стінописів є іспанський художник Kraser. У серпні 2017 року він намалював картину ведмедя із людськими руками, що стала частиною проекту Art United Us “Розум, душа і тіло”.

Kraser, Київ, Україна.

Також до списку найкращих муралів 2017 року увійшла робота художника Франко Фасолі (JAZ) із Аргентини. Влітку 2017 року він створив симетричну композицію із двох левиць у синьому, зеленому та рожевих кольорах.

“Для мене особисто це був своєрідний виклик, оскільки я звик втілювати у своїх картинах ідеї протистояння та зіткнення, однак цього разу середовище змінило мене і я перейшов від конфронтації до комунікації. Я відобразив діалог між дикими левицями у лісі, вони розмовляли одна з одною тією мовою, яку можуть зрозуміти лише вони”, – прокоментував свою роботу художник.

JAZ, Київ, Україна.

Третьою українською вуличною картиною у списку став харківський мурал польського художника Маріуша Варіса (M-city) із зображенням великої “графічної голови”.

M-city, Харків, Україна.

Також до списку найкращих стінописів 2017 року увійшли мурали з Португалії, Іспанії, Німеччини, Франції, Нідерландів, Росії, США та інших країн світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ