Toyota розроблятиме транспортні шатли для Amazon та Uber

0
2374

Під час міжнародної виставки CES 2018 (Consumer Electronic Show) у Лас-Вегасі компанія Toyota представила свій новий проект електричного автономного шатла e-Palette. Компанія поки що презентувала не якусь конкретну модель капсули, а мобільну сервісну платформу, яку можна змінювати залежно від потреб замовника. Про це повідомило видання Futurism.

Також Toyota оголосила про створення бізнес-альянсу і низкою компаній, які першими почнуть використовувати транспортну капсулу. До цього альянсу увійшли Amazon, Uber, Mazda, Pizza Hut та китайська каршерінгова [оренда автомобіля – прим. ред.] компанія DiDi. Зазначається, що Uber почне використовувати e-Palette під час літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Спільний проект має назву e-Palette Alliance. В цій співпраці компанія Toyota бере на себе будівництво транспорту та безпекової системи Guardian, а також набір програмних інструментів, який дозволить компаніям-партнерам встановлювати своє обладнання.

Нова розробка від Toyota може перетворюватися в магазин на колесах, громадський транспорт, рухому медичну лабораторію, кімнату готелю тощо. Довжина капсули варіюється від чотирьох до семи метрів, ширина та висота – 2 метри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ