Toyota будує електростанцію в США, яка працюватиме на відходах від ферми

0
2203

Електростанцію потужністю 1 МВт планують запустити 2020 року. Основним джерелом енергії будуть відходи від місцевої коров’ячої ферми. Про це повідомило видання Futurism.

Окрім цього японська компанія Toyota хоче використовувати отриманий із гною метан для виробництва палива та електроенергії. Проект має назву Tri-Gen Project і був представлений цього року на Автомобільному шоу в Лос-Анджелесі.  Очікується, що електростанція стане першою у світі комерційною станцією з виробництва відновлюваної енергії та водню.

Також у Toyota очікують, що електростанція зможе забезпечувати енергією близько 2 350 середньостатистичних будинків та вироблятиме достатню кількість палива для 1 500 машин, які працюють на водню. Керівництво компанії планує, що електростанція у Каліфорнії вироблятиме 2,35 МВт енергії та 1,2 тонни водню щодня. Конструкція також буде обладнана однією з найбільших у світі заправних станцій на водневі.

Керівник північноамериканського напрямку компанії заявив, що Toyota “усвідомлює свій величезний потенціал у зменшенні небезпечних викидів та розвитку суспільства”.

Як відомо, нещодавно компанія Toyota поставила собі ціль припинити виробництво традиційних двигунів внутрішнього згорання до 2040 року і зменшити викиди вуглецю від своїх автомобілів на 90% до 2050 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ