Співзасновник Facebook каже, що соцмережі крадуть у людей час

0
2254

Співзасновник Facebook Шон Паркер у своєму інтерв’ю для AXIOS розповів, що соціальні мережі значно зменшують продуктивність людини та негативно впливають на дітей. Про це йдеться на BBC.

“Зараз соціальні мережі значно погіршують нашу продуктивність. Бог знає, що вони взагалі роблять із нашими дітьми, – каже Паркер. – Коли я збирав команду для Facebook, то запитував у людей, чи зареєстровані вони у соціальній мережі. Вони відповідали “Ні” і я сказав, що будуть. Не знаю, чи дійсно я розумів наслідки від Facebook, коли кількість користувачів виросте до одного чи двох мільярдів. Соцмережі буквально змінюють відносини між людьми”, – додав він.

Паркер розповідає, що його першою думкою під час створення Facebook була “Як нам витрачати усвідомлено якомога більше часу?”. “Користувач повинен отримувати невеличку порцію допаміну щоразу, як тільки хтось прокоментував або вподобав його фотографію чи публікацію, – додає співзасновник компанії. – Це допомагає мережі щоразу поповнювати свій контент, а користувачі отримують більше вподобань та коментарів”.

Він також зазначив, що більше не використовує соціальні мережі, оскільки вони займають дуже багато часу. Однак Шон Паркер все ще має обліковий запис у Facebook. “Якщо Марк Цукерберг почує мене, то напевно видалить мій акаунт”, – жартує він.

Як відомо, Шон Паркер був першим, хто представив ідею Марка Цукерберга у Кремнієвій долині перед великими інвесторами. Після того, як Паркера звинуватили у зберіганні кокаїну, він покинув компанію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ