Саудівський принц став “Людиною року” за версією читачів Time

0
2172

Крон-принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд отримав 24% голосів. На другому місці – хештег #MeToo. Про це повідомляє видання Time.

Окрім 32-річного саудівського принца до десятки фіналістів рейтингу Time потрапив хештег #MeToo, який набув популярності з початку руху про сексуальні домагання та насилля. Він отримав 6% голосів.

Третє місце (5%) ділять американський футболіст Колін Копернік, який встав на  коліна під час виконання національного гімну Америки в знак расизму та жорстокості поліції, а також рух “Мрійники” (Dreamers) – тисячі нелегальних іммігрантів, чиї батьки привезли їх колись у США і які зараз страждають від міграційної політики Трампа.

До списку фіналістів також увійшли Джефф Безос – генеральний директор Amazon; Петті Дженкінс – режисер фільму “Диво-жінка”, який у 2017 році зібрав найбільші касові збори; очільник КНДР Кім Чен Ин та глава КНР Сі Цзіньпін; Дональд Трамп та Роберт Мюллер, спеціальний прокурор, який розслідує російську участь у президентських виборах 2016 року.

Переможця рейтингу і володаря звання “Людина року” видання оголосить сьогодні, 6 грудня.

“Людина року” за версією журналу Time визначається щорічно з 1927 року. Аж до 1950-го лауреатами ставали конкретні особистості, проте пізніше звання отримували і абстрактні персонажі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ