Саудівська Аравія дозволила жінкам старше 25 років в’їжджати в країну без супроводу чоловіків

0
2186

Уряд Саудівської Аравії дозволив іноземним туристкам віком понад 25 років перебувати у країні без чоловічого супроводу. На такий крок влада наважилася для того, аби розвинути туристичний сектор в Саудівській Аравії та зменшити залежність від сезонного хаджу. Про це повідомляє видання Arab News.

Очікується, що такі нововведення сприяють створенню нових робочих місць в Саудівській Аравії, адже тепер туризм у країні стане менш залежним від релігійного туризму – хаджу [паломництво в ісламі – прим. ред.]. Окрім цього нове правило дасть можливість жінкам старше 25 років краще познайомитися з історією та культурною спадщиною Саудівської Аравії.

Зазначається, що спеціальні туристичні візи видаватимуться одноразово, а термін дії такої візи не перевищує 30 днів. Водночас жінки віком до 25 років зобов’язані мати чоловічий супровід.

Як відомо, раніше уряд Саудівської Аравії дозволив жінкам самостійно керувати транспортом, а також відвідувати ресторани, кафе та кінотеатри у чоловічому супроводі. Дозволи набули чинності із січня 2018 року. Іноземні жінки, які відвідують Саудівську Аравію зобов’язані перебувати в чоловічому супроводі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ