Саудівска Аравія б`є рекорди, світові ціни на нафту продовжують падати.

0
2526

У липні Саудівська Аравія видобувала 10,67 млн барелів нафти в день, що є новим рекордом.

Про зростання виробництва повідомили в ОПЕК, пояснивши, що було перевершено досягнення 2015 року. Висока потреба в нафті влітку пояснюється погодними умовами, що змушує активніше користуватися кондиціонерами і призводить до збільшеного споживання енергії місцевими енергетичними компаніями.

Загальний обсяг виробництва від Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), у якій Саудівська Аравія є де-факто лідер, також збільшилася завдяки таким країнам-експортерам як: Ірак і Іран, що компенсують недостачу від конфлікту між бойовиками в Нігерії.

Тим часом торги в Нью-Йорку і Лондоні 10 серпня зафіксували зниження вартості чорного золота більш ніж на 2,5%. Так, вересневі ф’ючерси на легку нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі впали до $ 41,54 за барель. А вартість бареля нафти марки Brent з поставкою в жовтні на Лондонській біржі знизилася до $ 43,83.

За перше півріччя 2016 року доходи Росії від експорту газу і нафти впали на третину в порівнянні з торішніми показниками. Так що РФ недоотримала понад 15 млрд доларів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ