Ринок криптовалюти обігнав ВВП Нової Зеландії на $5 млрд

0
2070

Вже на початку грудня вартість одного біткоіна становить понад $11 тис. Таким чином весь ринок криптовалюти експерти оцінюють у $190 млрд., що на $5 млрд. більше за ВВП Нової Зеландії. Про це повідомило агентство Bloomberg.

Економіка південної тихоокеанської країни у липні становила близько $185 млрд. Також біткоін обігнав ВВП Румунії, Іраку, Алжиру, Угорщини, Кувейту та Катару. Трохи “дорожчим” сусідом криптовалюти виявилася економіка Перу.

Джерело: Bloomberg

Криптовалюта, яка ще навіть не існувала десять років тому, також обігнала найбільшу аерокомпанію світу – Boeing зі столітньою історією. Компанія коштує $162 млрд. і за час свого існування працевлаштувала понад 140 000 співробітників у 65 країнах світу. Також біткоін випередив компанію PepsiCo (близько $165 млрд.) та McDonalds (майже $140 млрд.).

Джерело: Bloomberg

Як йдеться у публікації, сьогодні навіть найбагатші та найвпливовіші люди не зможуть собі дозволити купити усі біткоіни. Білл Гейтс зі своїми $90 млрд. і навіть королева Єлизавета ІІ із $383 млн. не володіють достатньою кількістю грошей для цього.

Нагадаємо, що цього року вартість біткоіна виросла у тисячу разів, порівняно із 2016. Після різкого падіння криптовалюти на $2 тис. наприкінці листопада біткоін зновe піднявся до $11 тис.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ