Radisson Blu Hotel, Kyiv презентував 88 нових стильних номерів

0
2665
Family room

Готель Radisson Blu Hotel, Kyiv біля Золотих воріт завершив перший етап реконструкції номерів на двох поверхах.

Після 12 років роботи на київському ринку готель Radisson Blu у Києві, розташований неподалік від Золотих воріт, представив відремонтовані номери на двох поверхах. Це перший етап планової реконструкції всього готелю.
Дизайн нових номерів був розроблений Lundwall Architects (http://lwa.se/) – відомим дизайнерським бюро з Північної Європи, яке адаптує традиції скандинавського дизайну, щоб доповнювати унікальний та оригінальний інтер’єр. Нові номери готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv – це поєднання простоти, мінімалізму та функціональності, які імпонуватимуть різним гостям готелю.

Business class

Реконструкція в номерах торкнулася всього: від покриття стін до меблів та світильників. В деяких номерах по-новому зонували кімнатний простір. Поєднання різних матеріалів і кольорів, таких як сірий та фіолетовий, створює унікальну атмосферу. Елементи та форми промислового дизайну гармонійно поєднуються з натуральним деревом та текстилем, а багато дзеркал, глянцевих поверхонь та світильників завершують загальний стильний вид кімнат.

Suite

Особлива увага приділяється функціональності номерів: спеціальна робоча зона та плагіни для гаджетів біля ліжка в нових покращених номерах, окремий стіл для роботи та комфортна вітальня в номерах категорії Напівлюкс, простора вітальня зі зручним диваном, круглим столом та барною стійкою в номері категорії Люкс.

Superior room
Suite

“Коли ми вийшли на ринок ще в 2005 році, ми були першою міжнародною готельною мережею, яка розпочала свою діяльність у Києві. Наші номери були представлені у трьох дизайнерських стилях – морському, скандинавському та італійському. Деякі наші гості й досі залишаються з нами і вибирають свої улюблені кімнати відповідно до дизайнерського стилю. Та ніщо не вічне. Наші гості змінюються, і ми повинні відповідати еволюції способу життя гостя. Поведінка та очікування гостя формують нову кімнату готелю”, – сказав Джеспер Бо Хенріксен, Генеральний менеджер (управитель) готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv та Директор по місту Київ.

Реконструкція номерів готелю проходить в рамках загальної стратегії розвитку групи Radisson Hotel Group, яка спрямована на те, щоб надати гостям найкращий світовий досвід відпочинку на всіх рівнях.
Раніше, навесні 2017 року готель Radisson Blu Hotel, Kyiv зробив повну реконструкцію конференц-зони, пропонуючи українському ринку нові зали для заходів та бенкетів з новітньою аудіо- та відеотехнікою, стильним дизайном, який підійде як для конференції високого рівня, так і для вишуканого весілля.

Embassy ballroom 1
Pre-function
Boardroom 5
Boardroom 3

#community_magazine

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ