Провідні британські компанії підписали угоду про боротьбу із пластиком

0
3296

Такі компанії, як Coca-Cola, Asda, Procter & Gamble, Marks & Spencer та інші зобов’язалися до 2025 року зробити пластикову упаковку повністю придатною для переробки або компостування. До угоди долучилося 40 провідних британських компаній, повідомляє видання BBC Україна.

Серед інших зобов’язань компанії погодилися усунути складну одноразову пластикову упаковку за допомогою кращого дизайну та забезпечити умови, за яких 70% упаковки можна буде переробляти або компостувати, а решта 30% включатиме вже перероблений матеріал.

Кампанію за підписання угоди очолила організація WRAP, яка виступає за зменшення відходів та ефективне використання ресурсів.

“Потрібна масштабна трансформація системи використання пластмас, і її можна досягти лише шляхом об’єднання всіх ланок у ланцюжку під спільним зобов’язанням діяти”, – зазначив генеральний директор WRAP Маркус Говер.

Він зазначив, що Угода про пластик у Великій Британії буде унікальною, об’єднає бізнес, громадські організації та державні установи з метою скорочення забруднення пластиком.

Як відомо, компанії, які підписали Угоду про пластик, постачають у британські супермаркети понад 80% продукції з пластиковою упаковкою. Раніше у дослідженні Ellen MacArthur Foundation повідомлялося, що 95% пластикової упаковки в усьому світі використовується лише один раз.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ