Пости Обами популярніші за дописи Трампа – Twitter

0
2341

Twitter назвав топ-10 найпопулярніших постів у 2017 році, які зібрали найбільше поширень та уподобань. Серед них – три публікації Барака Обами, пост 17-річного американця та співачки Аріани Гранде. Про це повідомляє видання BBC Україна.

Найбільше поширень у 2017 році отримав 17-річний хлопець з Невади, який запитав у американської торгової мережі Wendy’s , скільки ретвітів йому потрібно назбирати, аби отримувати безкоштовні курячі нагети. Wendy’s назвали цифру у 18 млн і вже за сім місяців публікація зібрала понад 3 млн поширень.

Водночас лідером за кількістю лайків став Барак Обама зі своїм постом про протест ультраправих у Вірджинії. Його фото із дітьми різної раси та підписом “Ніхто не народжується, ненавидячи інших людей через колір їхньої шкіри, походження чи релігію” зібрав майже 4,6 млн уподобань.

Натомість Дональд Трамп того ж дня також опублікував твіт про події у Вірджинії. Він написав, що в “ненависті та насильстві” винні “багато сторін”, однак тут же отримав критику за те, що прямо не засудив праві екстремістські групи.

На четвертому місті – пост співачки Аріани Гранде після того, як через вибух смертника на Манчестер-арені загинуло 22 людини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ