Новий український лоукостер SkyUp отримав дозвіл на польоти

0
2146

Нова українська бюджетна авіакомпанія SkyUp отримала сертифікат експлуатанта. Цей документ дозволяє лоукостеру виконувати рейси вже з наступного тижня. Про це повідомляє avianews із посиланням на прес-службу авіакомпанії.

На першому етапі запуску лоукостер SkyUp здійснюватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора Join UP!, власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника. Використовуватимуть два 189-місних Boeing 737-800 2013 року випуску, які раніше літали в Malaysia Airlines. Зараз ці авіалайнери проходять перефарбовування у Братиславі та Стамбулі. Їм вже присвоєні українські реєстраційні номери UR-SQA і UR-SQB. Пізніше компанія поповнить парк 149-місним Boeing 737-700.

На другому етапі запуску компанія планує взятися за виконання внутрішніх польотів за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса.

Як відомо, компанія очікувала отримати відповідний дозвіл на польоти ще у квітні, однак цього не сталося. Гендиректор SkyUp Євген Хайнацький зазначив, що причиною цього став “зсув графіка, пов’язаний із виконанням фінальних процедур з отримання льотної придатності на повітряні судна та сертифікаційними перевірками підприємства”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ