Федеральна рада Німеччини звернувся до Євросоюзу з пропозицією заборонити продаж нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами до 2030 року. Таку резолюцію Бундесрат ухвалив 28 вересня, пише Der Spiegel.

«Якщо ми всерйоз приймаємо паризьке угоду по клімату, то після 2030 року на дорогах не повинно бути нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння», – говорить заступник голови фракції партії «зелених» в бундестазі Олівер Крішер.

Ще в 2015 році на конференції з клімату Німеччина пообіцяла, що до 2050 року вона знизитить викиди вуглекислого газу в атмосферу на 95%. А для того, щоб стимулювати водіїв переходити на автомобілі з електронним двигуном, Бундесрат буде лоббіювати Європейську комісію «переглянути існуючу практику оподаткування купівлі електроавтомобілів».

Але, як повідомляє Forbes, ця резолюція поки не має юридичної сили, але пропозиції Німеччини, як правило, суттєво впливають на рішення ЄС і Європейської економічної комісії ООН. Тому, можна незабаром учікувати що Німеччина приєднаєтся до вже запровадивших подібну політику країн.

Нагадаємо, що за минулий рік Норвегія та Нідерланди на законодавчому рівні, у рамках плану сталого розвитку Євросоюзу, ухвалили рішення щодо заборони з 2025 року продажу будь-яких автомобілей з бензиновими чи дизельними двигунами всередині своїх країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ