«Не люблю нав’язливої реклами та пустих розмов»: бліц з Уляною Колодій, спеціалісткою у сфері комунікацій

0
2630

«Я щиро вірю, що якісні комунікації – важлива складова успіху у будь-якій справі. Коли бачу знехтуваний інформ привід – ніби ножем по серці», – пише Уляна Колодій, піарниця, яка закохана у свою справу. Вона завжди працювала з інформацією – журналісткою, а потім і інформаційною продюсеркою на телеканалі «Україна», редакторкою на «Інтері», спеціалісткою з PR у логістичній компанії ZAMMLER GROUP та багато-багато іншого. Цей досвід та невтомна жага до чогось нового підштовхнули Уляну до створення своєї комунікаційної агенції UK communications. «Заговори, щоб я тебе побачив», – це не тільки знаменитий вислів Сократа, а й слоган нашого спецпроекту «5 запитань». І він вдало підкреслює специфіку роботи нашої героїні. Знайомтесь, Уляна Колодій.

Хто я? CEO&Founder комунікаційної агенції UK communications. Піарник та журналіст, невгамовна мама і вічно поспішаюча дружина. Смачними роблю не тільки борщі, а й комунікацію брендів. Не люблю нав’язливої реклами, пустих розмов та бездоганих людей.

Я вже була тією, про яку мріяла в дитинстві. Цього мені виявилося замало, тому амбіції повели мене з телевізійної журналістики в піар. Звичайно, в мене є зараз певні цілі, плани і прагнення, але вони мають дуже мало спільного із моїми дитячими мріями.

Якщо б у мене була можливість повернутись у 17 років, то я б абсолютно нічого б не змінювала. Якби змінила, то б не опинилась там, де я є зараз. Єдине, що я б настирливіше вчила мови і активніше використовувала ті можливості, які дає університет під час навчання.

Три поради від мене тим, хто тільки починає власний бізнес та тим, хто на роздоріжжі: Дослухатись до себе. Не надто довго розмірковувати. Цінувати час.

Що для мене успіх та щастя? Це суміжні поняття, бо успіх є обов’язковою складовою щастя. Коли ти щиро дякуєш Всесвіту, що знаходишся саме в цьому місці, саме з цими людьми, саме з такими відчуттями, думками і намірами – то це і є щастя. Коли ти в гармонії з собою і світом, коли ти є вільним і щирим, коли отримуєш задоволення не лише від результату, а й від процесу.

Анкета компанії:

UK communications – комунікаційна агенція повного циклу, заснована в липні 2019 р. Компанія надає комплекс послуг, які допомагають у побудові репутації бізнесу чи окремої особистості. Серед можливостей компанії: консультації з питань PR, розробка PR-стратегій, PR-супровід, виробництво фото та відео контенту, написання текстів, SMM, розробка айдентики брендів, організація заходів, антикризові комунікації, PR-аудит та юридичний супровід.

Сайт: ukcom.com.ua

Email: hi@ukcom.com.ua

Телефон: 097 747 1231

▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
Community magazine
creative economy ▫️HR ▫️innovations

Розкажіть власну історію
☎️+38 093 586 78 00
info@community.com.ua

#community_magazine

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ