“Найрозумнішим” містом 2017 року визнали Копенгаген

0
3010

Шведська IT-компанія EasyPark провела дослідження серед 500 міст світу та визначила рейтинг “найрозумніших”. Очолила список столиця Данії – Копенгаген. Друге і третє місце зайняли Сінгапур та Стокгольм відповідно. Про це повідомило видання Na chasi.

Критеріями смарт-міста дослідники визначили наявність мобільного інтернету 4G, кількість точок доступу до WI-FI та швидкість інтернету та використання екологічно чистих джерел енергії. До характеристик “розумного” міста також входять умови ведення бізнесу, онлайн-доступ до державних послуг, політична активність населення, рівень його освіти та життя.

У результатах дослідження зазначається, що у Копенгагені найкраща електронна система паркування. Її експерти оцінили у 9,81 балів із 10. Також у місті найвищі показники серед екологічно чистих матеріалів, які використовували для зведення будівель. Рівень проникнення смартфонів у побут місцевих жителів експерти оцінили у 9,74 балів.

“Як ми знаємо, Big Data змінює світ, оскільки це дозволяє нам створювати кращі рішення для реальних проблем. Без пошуку кращих рішень глобальна урбанізація призведе до таких проблем, як перевантаження руху на дорогах, дефіцит житла та забруднення навколишнього середовища. Тепер за допомогою Big Data ми допоможемо вирішити ці важливі глобальні проблеми. У нашому випадку ми спрямовуємо навантаження на мобільні пристрої та допомагаємо зменшити рух транспортних засобів, створюючи значно привабливіші можливості для водіїв “, – коментує рейтинг Мауріц Борджесон, директор із розвитку компанії EasyPark.

До десятки найрозумніших міст світу увійшли Цюрих (4-е місце), Бостон (5), Токіо (6), Сан-Франциско (7), Амстердам (8), Женева (9) та Мельбурн (10). Столиці Великої Британї, Франції та Німеччини зайняли 17, 19 та 13 місця відповідно. Сотню найрозумніших міст замикають Мехіко (100), Ер-Ріяд (99) та Монтерей(98).

“Кожне місто у цьому індексі заслуговує на те, аби його зусилля були достойно оцінені. Багато міст показали чудові результати у своєму стрімкому розвитку. Ці міста привертають до себе увагу та рухаються у правильному напрямку до розумного майбутнього”, – додав Борджесон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ