Між Норвегією та Італією з’явиться дорога із мережею заправок для електрокарів

0
2179

Вже через три роки на дорозі від Норвегії до Італії встановлять 180 ультрашвидкісних зарядних станцій із ємністю 150 КВт кожна. Відтепер водії зможуть заряджати свої авто за 20-30 хвилин. Про це повідомляє видання Futurism.

Компанії E.ON та CLEVER, які займаються розробкою інфраструктури для електромобілів, оголосили про співпрацю для реалізації цього проекту до кінця 2020 року. Протягом наступних трьох років компанії планують створити мережу “ультрашвидкісних” зарядних станцій на території семи країн між Норвегією та Італією включно.

160 зарядних станцій компанія E.ON створить разом із CLEVER, решту 20 – із норвезькою мережею сервісних станцій YX. У компаніях зазначають, що залежно від того, як просуватиметься робота над запланованим проектом, E.ON та CLEVER у разі успіху готові говорити про розширення мережі зарядних станцій до 400.

“Разом із сильними партнерами ми готові на цей рішучий крок до створення у Європі потужної інфраструктури зарядних станцій, – каже керівник відділу інновацій та сектору B2C компанії E.ON. – Ми бачимо надійну мережу ультрашвидкісних зарядних станцій у поєднанні із зарядкою в домі та у місці призначення. Це є передумовою для масового розвитку ринку елетромобілів”.

Європейська комісія вже виділила $12 млн. на створення мережі. Як зазначається, перша серія зарядних станцій буде розміщена у Німеччині та Данії. На кожній станції буде встановлено від 2 до 6 зарядних пристроїв. За словами керівництва E.ON, кожен пристрій буде спроможний зарядити батарею на 400 км дороги за 20-30 хвилин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ