Мінрегіон хоче ліквідувати черги у дитсадки до 2021 року

0
2068

За три роки кількість дітей у черзі до дитячих садків зменшилася майже удвічі із 95 тисяч до 52. Тож на наступних три роки Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства поставило для себе “амбітне завдання” – через три роки черги у дитсадки мають зникнути.


Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй офіційній сторінці у Twitter.

Міністр зазначив, що ліквідація черг у дитячі садки є пріоритетною ціллю на 2018 та подальші роки у напрямку децентралізації та регіонального розвитку.

Нагадаємо, що у 2017 році Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом із Міністерством освіти та науки створило спільний проект із будівництва НОПів (нових освітніх просторів). Станом на 23 січня зареєстровано 115 проектів по створенню НОПів.

Як відомо, 2017 року у сільських місцевостях було створено понад 470 опорних шкіл, з 152 – в об’єднаннях територіальних громад (ОТГ).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ