Королева Великобританії відповіла на лист запорізького школяра

0
2399

Десятирічний хлопчик із Запоріжжя надіслав Єлизаветі ІІ листа із проханням розповісти більше про культуру Великобританії та життя королівської родини. А згодом він отримав лист за підписом королеви, яка найдовше править країною за всю історію Великої Британії. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

“Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букингемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з 6 тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо”, – розповів Савелій Васильєв, автор листа до королеви.

За його словами, через деякий час після відправлення листа він отримав від королеви Великої Британії офіційну відповідь: лист, підготовлений за дорученням Єлизавети II  її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс, – подяка королеви за лист, справжній інтерес до королівської родини та англійської культури. Лист був надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букингемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ