“Кіборги” поставили новий рекорд в українських касових зборах

0
2097

Вже за перші вихідні воєнна драма Ахтема Сеїтаблаєва “Кіборги” зібрала 8,187 млн грн касових зборів. За цей час її переглянуло 106 тис. глядачів. Про це повідомляє компанія Ukrainian Film Distribution, офіційний дистриб’ютор фільму.

При цьому для порівняння враховувалися лише стрічки, зняті не у співпраці декількох країн, а виключно українські. Таким чином фільм “Кіборги” обігнав у касових зборах стрічку “Dzidzio Контрабас”, яка за перші вихідні зібрала 7,89 млн грн і 102 тис. переглядів.

“Це найкращий результат для українського фільма створеного не у співпраці, – каже український кінокритик Сергій Васильєв. – Остаточно оцінити результати прокату перших вихідних можна буде в найближчий час, коли опублікують повну інформацію (перш за все, про суму зборів та кількість глядачів на допрем’єрних показах, які тут також враховані). Але навряд чи це суттєво змінить представлені результати”.

Також  у публікації зазначається, що інший український фільм-рекордсмен “Сторожова застава” за перші вихідні зібрав 8,185 млн грн. Однак ці дані враховують також касові збори за понеділок.

“Без цієї маніпуляції результати “Сторожової застави” програють і “Dzidzio Контрабас”, тим більше “Кіборгам”, – зазначає Васильєв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ