Інвестори Apple закликають компанію обмежити присутність у дитячому сегменті

0
2110

Акціонери Apple закликають компанію зменшити свою присутність у дитячому сегменті та надати батькам більший контроль над поведінкою своїх дітей. Таким чином компанія зможе повернути собі провідну роль у світі технологій, взявши на себе відповідальність перед наймолодшими покупцями. Про це повідомляє видання CBC із посиланням на відкритий лист акціонерів Apple.

“Як компанія, що проповідує цінності максимального врахування усіх потреб суспільства, якісної освіти, захисту навколишнього середовища та відповідальності виробника, Apple ще раз має показати той інноваційний дух, який і зробив компанією найдорожчою у світі”, – йдеться у листі.

Разом із Бостонським дитячим госпіталем, Гарвардською медичною школою та Асоціацією професорів педіатрії Гарвардської медичної школи інвестори Баррі Розенштейн та Анна Шіген провели дослідження впливу цифрових технологій на дітей. Відповідно до результатів дослідження, 67% опитаних вчителів (2,3 тис.) зазначають ріст кількості учнів, які постійно відволікаються на гаджети під час уроків. Разом із тим 75% опитаних вважають, що дитяча здатність концентруватися над завданнями через ці гаджети зменшується.

У дослідженні йдеться про те, що діти, які витрачають три і більше години в день на гаджети мають на 35% більшу схильність до самогубства, ніж ті, хто витрачає на це одну годину. Діти ж, які витрачають на електронні девайси від п’яти годин в день цей ризик подвоюють – 71%.

Також дослідження довело, що після п’ятиденної відмови від гаджетів діти починають проявляти більшу схильність до співпереживання та співчуття іншим.

Автори відкритого листа впевнені, що враховуючи усі ці данні та дозволяючи батькам більше впливати на використання гаджетів своїми дітьми, Apple збереже майбутнє покоління та поверне собі звання соціально відповідальної компанії.

Як відомо, акціонери компанії Apple Баррі Розенштейн та Анна Шіген володіють $2 млрд. від загального капіталу компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ