Ілон Маск: повністю автономні автомобілі з’являтся до того як ви про це дізнаєтесь

0
3060

Американські журналісти отримали коментар у CEO Tesla Motors Ілона Маска з приводу сроків випуску компанією-автовиробником повністю автономного автомобілю, який не потребуватиме навіть часткового контролю з боку водія. Він відмомився надати точних термінів випуску авто які, здійснять ще одну революцію в автомобільній ідустрії, але зазначив, що вони будуть анонсовані публіці вже найближчим часом та не розочарують майбутніх покупців.

Tesla Motors вперше заявила про свої наміри пересадити водіїв на автономні авто та представила цю функцію під час своєї конференції ще у далекому жовтні 2014 року. З того часу ця функція була кардинално вдосконалена та вже рівно за рік Американські власники автомобілів Tesla Model S та X отримали можливість завантажити оновлення програмного забезпечення з функцією автопілота, яке дозволяло самостійно їхати по швидкісних шосе, пересуватися з однієї смуги в іншу і встановлювати швидкість відповідно до умов дорожнього руху.

“Автономні автомобілі з’являться набагато швидше ніж будь-хто думає. На мою думку те, над чим ми працюємо приємно вас здивує. Я також здивований”

Tesla-Model-S-AutopilotВарто зазначити, що під час своїх минулих інтерв’ю Маск вже називав приблизні дати виходу автономних автомобілів на ринок.

 

“Повністю автономні авто від Tesla Motors можуть бути готовими вже у 2017 році”

Але питання стоїть у регуляції авто з автопілотом та оновленному законодавстві в кожному штаті США. Ілон Маск дав невтішну оцінку та виразив недовіру щодо їх прийняття та узгодження цих питань до того часу. Тому вони будуть з’являтися у різних місцях через деякийсь проміжок часу. Нагадємо, що на сьогодняшній день автомоблі комнанії продаются не в усіх штатах, через питання регуляції законодавства та вкрай сильне лоббі інших авто-корпорацій.

Автопілот є однією з стратегічних цілей, які були оголошені у генеральному плані компанії. У найближчий термін Tesla Motors збирається зробити повноцінний напівавтоматичний автопілот, який зробить автомобілі компанії в 10 разів безпечнішим ніж середностатистичне авто у США.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ