Ілон Маск анонсував “Сонячні дахи”

0
2841

Нещодавно американська корпрація зі світовим ім`ям Tesla Motors оголосила про купівлю та поглинання провідної компанії з вироблення сонячної енергії SolarCity за 2,6 мільярди долларів. Як відзначають експерти, рік тому така угода могла б коштувати американскій компані в два рази більше коштів, але зараз на ринку з виробництва сонячних панелей для генерування енергії вирує шалена конкуренція, що з кожним роком стає все більшою.

Та вже за неділю після цієї годи CEO компанії анонсував виробництво  нового продукту – «сонячних дахів», які будуть встановлюватися на будинки замість звичайного покриття. До цього SolarCity виробляла лише сонячні панелі, що встановлювалися на дахи будинків та інших будівель. Таким чином цілий сегмент ринку залишався неохваченим, чим і  скористався Ілон Маск.

 

“Я думаю, що це дійсно важливий крок до видозмінення стратегії продкту, коли це не просто елемент на даху, а повноцінний енергоефективний дах.” – Ілон Маск

 

Дахи від SolarCity будуть випускати на новому заводі в Буффало. Перша виробнича лінія на підприємстві відкриється в другому кварталі 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ