Голлівуд хоче фінансувати фільми криптовалютою

0
4740

Продюсер фільмів “Бердмен”, “Чорна меса” та “З міркувань совісті” Крістофер Вудроу хоче зібрати відомих акторів та провідних режисерів для свого нового проекту MovieCoin. Суть проекту полягає у тому, що відтепер інвестори зможуть фінансувати фільми криптовалютою.

Про це повідомило видання Bloomberg із посиланням на слова Крістофера Вудроу.

“Ми намагаємося зробити фінансування фільмів більш просунутим”, – сказав Вудроу в телефонному інтерв’ю. “Голлівуд – це взаємозв’язок усіх його складових і нові рішення тут – це можливість отримати доступ до більшого фінансування фільмів. Разом із першокласними зірками, топ-режисерами та досвідченими продюсерами ми збираємося створити платформу MovieCoin”, – додав він.

Крістофер Вудроу планує випустити власний токен вже у першому кварталі 2018 року. Тобто він продаватиме активи інвесторам за криптовалюту, а кошти, отримані від продажу, будуть йти на фінансування фільмів. А от інвестори отримають вигоду від продажу токенів на вторинному ринку. Таким чином їхній прибуток напряму залежатиме від успіху фільму, а якість фільму – від інвестицій.

Поки не відомо, в які фільми хочуть інвестувати із нового проекту. Однак Крістофер Вудроу вже поставив мету для MovieCoin – продати 100 млн токенів.

Нещодавно співачка Бйорк заявила, що вона продаватиме свій новий альбом лише за криптовалюту. Також виконавиця сказала, що кожному фанату, який купить цей альбом вона подарує AudioCoins, спеціальну криптовалюту, якою нагороджують шанувальників та співаків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ