General Motors хоче пересадити водіїв на авто без керма та педалей

0
2569

Компанія вже розпочала переговори із урядом США щодо проведення випробовувань автомобіля Cruise на 2019 рік. Зазначається, що керувати автівкою можна буде за допомогою мобільного додатку або вмонтованими у салон сенсорами. Про це повідомляє видання Recode.

Безпілотний автомобіль Cruise буде оснащений 21 радаром та 16 відеокамерами. У General Motors зазначають, що пасажири зможуть зупинити поїздку в будь-яку мить, натиснувши кнопку зупинки у салоні.

Окрім цього, у випадку надзвичайної ситуації, пасажири матимуть доступ до спеціальної системи аварійної відповіді GM OnStar від General Motors. Також у нещодавно опублікованому звіті компанії про безпеку, після аварії Cruise автоматично переходить у безпечний режим та гальмує.

“Вбудовані сенсори будуть автоматично звертатися до консультанта OnStar, який негайно зв’язуватиметься із пасажиром, – йдеться у звіті. – Якщо пасажир не відповідає, консультант OnStar використовуватиме GPS, аби точно визначити місце розташування транспортного засобу та негайно відправлятиме автоматичний запит у швидку допомогу”.

Сім штатів (Мічіган, Північна Кароліна, Теннесі, Джорджія, Техас, Колорадо та Невада уже дали згоду General Motors на випробовування автомобіля Cruise. Однак компанія зобов’язана подати запит до Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху. Отримане від цієї установи звільнення дасть можливість компанії проводити тестування по всій території країни. Однак для того, аби одержати дозвіл, Cruise повинен відповідати 16 Федеральним стандартам безпеки транспортних засобів.

Як відомо, у 2014 році безпедальний автомобіль Waymo, розроблений Alphabet, материнською компанією Google, уже проводив випробування. Чотири роки тому компанія не потребувала звільнення від Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху, оскільки автоматичний Waymo не рухався на повній швидкості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ