Форум з питань регулювання ринку фінпослуг: «Який СПЛІТ потрібен ринку?»

0
2067

13 грудня 2017 року у Києві відбудеться Форум учасників фінансового ринку «Який СПЛІТ потрібен ринку?».

Організатор заходу – Об’єднання Фінансових Установ.

Під час Форуму представники органів державної влади разом з учасниками ринку небанківських фінансових послуг обговорять можливу реформу фінансового сектору, яка передбачена в рамках законопроекту №2413а про консолідацію функцій державного регулювання ринків фінансових послуг, більше відомого як Закон «Про Спліт». Зокрема, документ передбачає передачу функцій державного регулювання від Нацкомфінпослуг двом іншим регуляторам — НБУ і НКЦБФР.

Наразі законопроект готується до другого читання. Але остаточної моделі регулювання ринку небанківських фінансових послуг, яка буде запропонована до розгляду ВР, учасники ринку поки що не бачили.

Об’єднання Фінансових Установ разом з іншими асоціаціями та об’єднаннями учасників ринку фінансових послуг запропонували депутатам Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності та регуляторам – НБУ, НКЦПФР та Нацкомфінпослуг – спільно обговорити очікування від прийняття законопроекту про СПЛІТ, висловити своє бачення, а також свої пропозиції, зауваження та очікування відносно майбутньої реформи.

Захід відбудеться 13 грудня 2017 року з 13:30 до 18:00 за адресою:

м. Київ, готель «Київ», вул. Грушевського, 26/1.

Заявку на участь необхідно надіслати на електронну адресу welcome@afi.org.ua. Контактна особа: Віталіна Головко, тел.: +38 (044) 339-98-93; +38 (050) 238-23-84.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ