Електровантажівка Tesla зможе проїхати 800 км на одному заряді

0
2360

За словами Ілона Маска, середня довжина більшості вантажних маршрутів становить 400 км. Це означає, що електрофура зможе доставити вантаж та повернутися назад без додаткової зарядки.

Про це повідомляє видання ukr.media із посиланням на офіційну презентацію від Tesla.

Як йдеться у повідомленні, електровантажівка Tesla буде оснащена чотирма двигунами, по одному на кожне заднє колесо. Компанія Tesla надасть мегазарядки для акумулятора фури, що дозволить їй розганятися від нуля до 60 км за п’ять секунд.


«У той час, як звичайні вантажівки мають дизайн комори, вантажівка Tesla сконструйований як куля», — зазначив Ілон Макс.

Він також додав, що доставка вантажів за допомогою вантажівки Tesla дасть перевізникам можливість заощадити кошти. Для прикладу, вартість перевезення у звичайної дизельної фури становить $1,56/км. У той же час, вартість подібних перевезень електровантажівкою Tesla обійдеться у $1,21/км.

Як раніше повідомлялося, компанія працювала над електрофурою понад два роки. Випуск вантажівок планують розпочати у 2019 році.

Щодо ціни, то вартість одного лише акумулятора для електровантажівки експерти поки оцінюють у $100 тис. Однак вони зазначають, що перевезення електрофурами Tesla окупляться за рахунок зниження витрат на бензин.

Також до 2020 року Tesla планує зробити свої вантажівки повністю економними, що дозволить компаніям-перевізникам заощадити гроші на зарплатні для водіїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ