Електронні квитки для громадського транспорту збільшать місцевий бюджет на 50% – Омелян

0
2112

Впровадження електронних квитків може принести 40-50% додаткових надходжень до місцевого бюджету. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час свого брифінгу.

“Це не просто вимога часу чи зручність для громадян (запуск електронного квитка – прим. ред.), це –  онлайн-контроль транспортних потоків міста, онлайн-контроль сплати до бюджету міст і сіл, де запроваджений електронний квиток. За нашими дослідженнями, після офіційного запровадження, надходження до місцевого бюджету зростуть на 40-50%”, – каже міністр.

За словами урядовця, електронні квитки принесуть не лише користь для місцевих бюджетів, а й допоможуть перевізникам контролювати свої автобуси та маршрути в режимі онлайн.

Нагадаємо, що 17 січня Верховна Рада України прийняла закон про електронний квиток в міському транспорті. Законопроект пропонує відмовитися від готівкового розрахунку за паперові квитки і перейти на електронний квиток.

Першими за впровадження таких карток взялися Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Миколаїв та інші. Столиця України вже поступово уводить в користування пластикові картки або “картки киянина”. Вінниця та Львів планують запустити електронний квиток вже з 2018 року і витратити на це $8 млн і $10 млн відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ