Екранізацією скандальної книги про Дональда Трампа займеться колишній керівник Channel 4 та BBC

0
2466

Майкл Вольф, автор книги “Полум’я та лють” про перший рік правління Дональда Трампа на посту Президента США , продав права на екранізацію бестселера. Створенням серіалу за мотивами книги зацікавилася американська компанія Endeavor Content, яка придбала права на екранізацю за “семизначну суму”. Про це повідомляє видання Hollywood Reporter.

Зазначається, що сам Майкл Вольф також візьме участь у телеадаптації книги. Окрім нього, виробництвом серіалу займеться колишній керівник телеканалів Channel 4 та BBC Майкл Джексон.

Книга Майкла Вольфа “Полум’я та лють” про перший рік Дональда Трампа у Білому домі стала сенсацією 2018 року. Після анонсу книги у листопаді 2017 року, Трамп почав кампанію проти автора книги та його колишнього помічника Стіва Беннона. А вже 5 січня чиновники з Білого дому намагалися зупинити публікацію книги, яка вийшла через чотири дні – 9 січня.

Електронні та аудіоверсії “Полум’я та люті” розійшлися за лічені хвилини тиражем у 250 000 та 100 000 примірників відповідно, а менше ніж за два тижні друковану версію книги придбало 1,4 млн читачів, ще 700 000 книг замовлено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ