Доходи європейських нафтовиків ростуть швидше, ніж в Америці

0
2071

За 2017 рік прибуток європейських нафтогазових компаній виріс на 9%, порівняно з минулим роком. Показник приросту американських компаній за аналогічний період становить 6%. Про це повідомило видання Bloomberg з посиланням на американський холдинг JPMorgan Chase & Co.

У повідомленні йдеться, що крім енергетики, ріст також позначився і на акціях компаній. Акції європейських нафтогазових компаній та американських зросли на 5% і 4% відповідно. За словами експертів, хороші показники у галузі компенсували розчарування стосовно іншого великого сектору Європи – банківської сфери.

Як зазначається, усі європейські компанії від британського монополіста British Petroleum до норвезької Statoil ASA відчули ріст своїх доходів. Причиною цього стало “вдале поєднання вищих цін на сировину, зниження витрат на виробництво і стабілізація нафтогазової галузі”.

“Багато нафтових та газових компаній знаходять галузь все більш і більш прибутковою, навіть у середовищі низьких цін. Це показало нам, на скільки потрібно було урізати ціни на нафту”, – каже керівництво одного з найбільших банків Великої Британії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ