До серпня “Укрпошта” хоче комп’ютеризувати поштові відділення у селах

0
3469

До кінця серпня 2018 року підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” планує створити комп’ютеризовані відділення у селах з населенням понад 2000 осіб. Для сіл із меншою кількістю населення компанія надаватиме поштові послуги за допомогою спеціальних пересувних відділень.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на в.о. генерального директора компанії Ігора Смілянського.

“За нашими підрахунками, лише 12-14 мільйонів мають доступ до послуг “Укрпошти”. Півтора роки тому лише 20% наших відділень (а ми маємо 11,5 тис. відділень) мали комп’ютери”, – каже Смілянський.

Керівник компанії зазначив, що зміни в “Укрпошті” стосуватимуться не лише комп’ютеризації відділень, а й заміни старого автопарку. Зокрема оператор поштового зв’язку створить пересувні поштові відділення для сіл із населенням менше 2000 осіб.

“Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош. До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна автівка оснащена GPS і ми зможемо відслідковувати їх пересування, моніторити”, – уточнив Ігор Смілянський.

Він додав, що компанія планує повністю комп’ютеризувати поштові відділення України через два-три роки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ